Bitcoin News Today – Nagłówki na 22 lipca

Bitcoin (BTC) wygląda płasko w skali makro w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Analityk podzielił się analizą fraktalną, która przewiduje, że Bitcoin Era do stycznia 2021 r. trafi na 20 tys. dolarów.
Nadzieja, że Bitcoin trafi na 20 tys. dolarów do końca tego roku jest nadal żywa.
Bitcoin News Today – Akcja cenowa Bitcoin w ciągu ostatnich kilku tygodni nie istniała, z wyjątkiem niewielkiego wzrostu o dwa do trzech procent we wtorek. Bitcoin wygląda jak płasko na skali makro, jak to utknęło między 8.900 dolarów i 9.400 dolarów marek. Niemniej jednak, analityk, który powiedział, że Bitcoin doświadczyłby odwrócenia w kształcie litery V godzin po tym, jak cyfrowa waluta spadła do 3.700 dolarów jest nadal byczy.

Analiza Fractal sugeruje, że Bitcoin może trafić 20.000 dolarów do stycznia przyszłego roku.

Analitycy podzielili się niedawno fraktalną analizą, która sugeruje, że największa cyfrowa waluta na świecie pod względem pułapu rynkowego będzie obracać się blisko swojego wszechobecnego wyżu 20 tys. dolarów do stycznia przyszłego roku. Jeśli chodzi o analizę techniczną, fraktal jest schematem działania ceny, który występuje kilka razy na różnych klatkach lub / i dla różnych aktywów.

Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

Cyfrowy analityk walutowy powiedział ostatnio, że BTC handluje obecnie prawie tak samo jak Nasdaq po krachu Wielkiej Recesji w 2008 roku. Zwrócił uwagę na istotne podobieństwa między obydwoma charami, dodając, że chce dać „Przyjazne przypomnienie, że ten fraktal wciąż żyje“.

Z punktu widzenia akcji cenowej i narracji, wydaje się, że obecny wykres BTC i historyczny wykres Nasdaqa mają bardzo podobne akcje cenowe. Mają one również podobne narracje bazowe jak rynki, na które ogromny wpływ ma wykładniczy charakter technologii. Jeśli ten fraktal odgrywałby się w całości, cena Bitcoina uderzyłaby w jego wszechogarniający haj 20 tys. dolarów na początku stycznia przyszłego roku, jak twierdzi analityk.

Inni analitycy uważają, że Bitcoin osiągnąłby 20 tys. dolarów do 2021 roku.

Jest tam wielu byczych byków BTC, a wielu z nich ma bardzo wysokie oczekiwania co do waluty cyfrowej. Pomimo tego, jak optymistyczny jest fraktal, jest wielu dyrektorów branżowych i analityków, którzy uważają, że Bitcoin (BTC), który do 2021 r. osiągnie swój wszechogarniający poziom 20 tys. dolarów, jest bardzo możliwy.

W zeszłym miesiącu, Mike McGlone – senior commodity w Bloombergu – powiedział w raporcie, że cena Bitcoinu może osiągnąć 20 tys. dolarów pod warunkiem, że podąży ścieżką, którą obrał w 2016 roku. Powiedział:

„Bitcoin odzwierciedla powrót do poprzedniego szczytu w 2016 roku. To był ostatni raz, gdy podaż zmniejszyła się o połowę, a trzeci rok po znaczącym szczycie… Szybki naprzód cztery lata i drugi rok po prawie 75% spadku w 2018 roku, Bitcoin zbliży się do rekordowego poziomu około 20 tys. dolarów w tym roku, naszym zdaniem, jeśli podąży za trendem w 2016 roku“.

Dyrektor generalny BitMEX-u – Arthur Hayes – powiedział wcześniej w tym roku, że Bitcoin może zakończyć rok za 20 tys. dolarów. Wierzy on, że cyfrowa waluta osiągnie ten poziom z powodu ogromnej ilości nowego pieniądza drukowanego przez banki centralne na całym świecie.